chiddush logo

קו הישועות - מסוגל לכל ישועה ולברכה לנשים , נערות , בנות בלבד (4 תגובות לחידוש זה)

30/12/2021
 
שלום רב, ברצוני לשתף אתכן על דבר פלאי,  אשר חקרתי כבר זמן רב ונוכחתי על אמיתותו,  קיים קו הישועות אשר מיועד לכל בת ישראל - נערות ונשים לכל הגילאים - בכדי להמשיך ישועה בכל סדר גודל, נדרש פשוט להאזין במשך 3 דקות , כל יום ולפחות 40 יום בלי נדר. ובכל פעם לאחר שמאזינים לקו הישועות לבקש את אותה בקשה בכל יום למשך 40 יום אפשר לבקש את הבקשה במחשבה או בדיבור. ראוי לציין כי שמעתי כבר על עשרות סיפורים של ישעות מעל הטבע למי שמתמידה ושומעת למשך 40 יום את הקו הישעות, יש סיפורים על מציאת זיווג, עשירות מופלגה, רפואה ועוד דברים מעל הטבע. הטלפון של קו הישועות 0733834050 ולאחר מכן להקיש 2448#5 , בהצלחה מופלגה ומילוי כל משאלות ליבכן לטובה ובקרוב.
נא העבירו תוכן זה הלאה לבנות נוספות בכדי לזכות את הרבים וכל המזכה את הרבים זכות הרבים תלויה בה ותבורך מפי עליון אמן סלה.
הכנסת תוכן זה לעילוי נשמת דודתי היקרה כוכבה בת רבקה  ו דוד למשפחת טל, אשר  לא זכתה להקים בית בישראל בגלל חברות רעות שנתנו לה סמים והיא היתה תמימה , ת.נ.צ.ב.ה

להקדשת החידוש (בחינם!) לעילוי נשמה, לרפואה ולהצלחה לחץ כאן
חולק? מסכים? יש לך מה להוסיף? חווה דעתך על החידוש!
דיונים - תשובות ותגובות (4)
שיראל_11 (19/2/2024)
בקשתי ישועה מה' ונושעתי
תודה לך בורא עולם על כל הטובות שאתה עושה עמנו
הודו להשם כי טוב כי לעולם חסדו
יואל בן עמי (28/1/2024)
"קו הישועות" מתנהל ע"י אנשים המנצלים באופן ציני את תמימות הנשים, ומציגים להן הלכות מחמירות ביותר, על גבול הטירוף, כך שהנשים אינן מתחזקות אלא משתגעות לגמרי.

הם משתמשים בקו הזה כגוף מסיונרי וכמו כת לכל דבר, ע"י סיפורי סבתא שהם ממציאים, ו"מי שתצרף נשים לקו תראה ישועה", וכל מיני דמיונות והזיות.

רוב הסיפורים מומצאים ע"י נשים משועממות שחושבות ככה "לחזק" את הציבור, אבל בכל מקרה, באופן תיאורטי - כל יהודי ויהודיה המקבלים על עצמם להתחזק ולא לעבור עבירה מסויימת, יזכו לישועה משמים. הקב"ה משלם במזומן למי שמתאמץ בשבילו.

במקום לשמוע קווים מסיונרים שאין שום קשר ביניהם לבין ההלכה היהודית, אתמצת פה את הלכות צניעות לנשים בביגוד, וזה מאוד פשוט:

צריך לכסות את כל הגוף, ברגליים עד הברך (כולל הברך), ובידיים עד המרפק (כולל המרפק), ובצוואר מותר פתח קטן וסולידי (לא חונק אבל גם לא גדול). הנשואות צריכות לכסות גם את
(להמשך התגובה לחץ כאן )

Dlyg (25/12/2023)
היי מפרסמת את הישועה שלי לא עברתי ארבע טסטים ולקחתי על עצמי כל יום לשמוע שתי סיפורים במשך חודש ואת הסגולה של רבי מתיא בן חרש בטסט החמישי קרה נס מעל הטבע ועברתי
ליאור כהן בן זכריה (27/11/2023)
ברצוני לשתף את הישועה הפרטית שלי
התחלתי לשמוע את הקו הזה לפני שבוע בשביל לראות את הישועה שלי, מאז אני רואה כל מיני ניסים קטנים ומודה על כך לקדוש ברוך הוא
לפני יומיים שלושה הבת שלי התחילה להרגיש לא טוב והדביקה אותי ואת בעלי
אתמול אמרתי לעצמי שאם היא תרגיש טוב עוד היום אני אפרסם את הישועה שלי וברוך ה' שלושתינו התעוררנו הבוקר מאוששים ולאט לאט מתחזקים אבל יש שיפור בהרגשה וזה מבורך.
הודו להשם כי טוב כי לעולם חסדו
ציורים לפרשת שבוע